Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

Obiady w roku szkolnym 2021/2022 rozpoczynają się od 13.09.2021 r.

Chęć korzystania z obiadu proszę zgłaszać  do sekretariatu szkoły do każdej środy.

Koszt jednego obiadu to 4,50zł.

Kwota za obiady w miesiącu wrześniu 2021r. :

14 dni x 4,50zł. = 63,00zł.

Attachments:
Download this file (regulamin obiady.pdf)Regulamin obiady[Regulamin obiady]164 kB

den21
Zdjęcia w galerifacebook
18 października 2021 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierunkiem p. Renaty Kędzierskiej oraz p. Łukasza Flejszera przygotowali słowa i piosenki skierowane do nauczycieli oraz pracowników szkoły. Podkreślili oni swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Odpowiedni klimat stworzyła scenografia, która powstała dzięki pomocy p. J. Szymczak i p. D. Puternickiej.
Następnie głos zabrała Pan Dyrektor Małgorzata Żuber, która podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.
Na zakończenie wystawiono inscenizację „Rzepki” J. Tuwima z udziałem uczniów oraz nauczycieli.
Dziękuję bardzo naszym niezwykłym aktorom za zaangażowanie i dobry humor.
Opiekun SU
Renata Kędzierska

drzewo

Zdjęcia w galerifacebook

11 października zuchy i harcerze z naszej szkoły wzięli udział w rajdzie pieszym z okazji Dnia Drzewa. Odwiedziliśmy szkółkę w Choinku, rozwiązując po drodze zadania przygotowane przez naszą druhnę. Nie obyło się bez niespodziewanych atrakcji na trasie... ale kto da radę, jak nie My. Widzimy się na kolejnych leśnych wyprawach, z całą pewnością będą równie zaskakujące, ale na tym przecież polega harcerstwo - na radzeniu sobie z przeciwnościami, nieważne jak, wazne że RAZEM.

 

logo en

Zdjęcia w galerifacebook

W dniu 01 października 2021 r. Szkoła Podstawowa w Teodorowie była organizatorem lokalnym jednodniowego Święta Tabliczki Mnożenia. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Osoba, która w tym dniu zdała egzamin z tabliczki mnożenia uzyskała certyfikat MT EXPERT.
Aby zdobyć tytuł należało bezbłędnie podać wynik iloczynu, albo liczby, które po pomnożeniu dały wynik znajdującej się na wylosowanej karcie.
Tradycyjnie egzamin zadał kierowca szkolnego autobusu oraz Pani Dyrektor.
Wszystkim, którzy uzyskali zaszczytny tytuł MT Experta składamy Gratulacje!
Był to dzień miłej i pożytecznej zabawy z tabliczką mnożenia.

Koordynator: Renata Kędzierska

 

 

smiec

Zdjęcia w galerifacebook

23 września 2021r. uczniowie SP w Teodorowie, wyposażeni w rękawiczki i worki, ruszyli do walki o czysty teren wokół szkoły. Uczniowie zarówno młodszych jak i starszych klas z chęcią i radością włączyli się do akcji, by posprzątać Naszą Ziemię. Dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, by korzystać z jej walorów. Jeśli świat będzie czysty - zdrowa będzie żywność, powietrze oraz woda.

 

 

kr

Zdjęcia w galerifacebook

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzi się 15 września od 2009 roku. Historia tego święta rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać. 

Dzieci z klas 1-3 świętowanie rozpoczęły od obejrzenia filmu o małej Vashti, po czym odpowiadały na „kropkowe pytania”. Na uczniów tego dnia czekały różne zagadki i zadania, w których główną rolę odgrywała kropka. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli za zadanie odszukać ukryte w terenie kropki oraz znaleźć jej drugą połowę. Po zabawach na świeżym powietrzu, dzieci tworzyły obrazki z kropek. Na zakończenie naszego świętowania każda klasa wykonała swoje kropkowe drzewo talentów.

Najważniejsza jednak w tym dniu była radość naszych uczniów, wynikająca z tego, że za sprawą małej kropki mogli stać się wielkimi artystami.

 

 
czyatnie
Zdjęcia w galerifacebook
 
4 września 2021 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gostyninie z siedzibą w Solcu odbyło się Narodowe Czytanie utworu Moralność pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej. W role bohaterów znakomicie wcielili się uczniowie naszej szkoły: Oliwia Markowska, Julia Lorkowska, Amelia Słomińska, Konrad Rożek oraz Jakub Sarnowski.
Gratulujemy Uczniom!
 
Renata Kędzierska
 
 

WYDATKI KWALIFIKOWANE DO STYPENDIUM SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 OBEJMUJĄ:

I. Pokrycie kosztów udziału, w szczególności w;

 • zajęciach logopedycznych, zajęciach dla dysgrafików, dyslektyków,
 • innych przedsięwzięciach realizowanych przez szkołę (m.in. wyjazdy do kina, teatru, na basen, wycieczki szkolne, zielone szkoły), 
 • zajęciach rozwijających wiedzę i zainteresowania uczniów (m.in. nauka języków obcych, zajęcia muzyczne, sportowe, informatyczne).

II. Zakup, w szczególności:

 • podręczników, lektur szkolnych, encyklopedii, słowników, atlasów, tablic matematycznych, książek do nauki języków obcych i innych książek pomocniczych do realizacji procesu dydaktycznego, edukacyjnych programów komputerowych,
 • plecaka, tornistra, zeszytów, długopisów, piórnika, kalkulatora, nożyczek, przyborów geometrycznych i innych artykułów i przyborów szkolnych,
 • sprzętu komputerowego, drukarek, tuszy i tonerów do drukarek, opłata za Internet wraz z dowodem wpłaty,
 • sprzętu sportowego, np. piłki, rękawice piłkarskie, rolki, rower, kimono, itp.
 • stroju sportowego, w którego skład mogą wchodzić: spodenki sportowe, koszulka sportowa, bluza sportowa, spodnie sportowe, dres, strój kąpielowy, czepek i okulary pływackie, klapki na basen, obuwie typu sportowego, wyposażenia uczniów wymaganego obligatoryjnie przez szkołę (jedna sztuka/para na semestr szkolny),
 • stroju galowego, w którego skład może wchodzić odzież i obuwie (jeden komplet na rok szkolny),
 • niezbędnego wyposażenia miejsca do nauki w domu: biurko, krzesło, lampka do biurka,
 • okularów korekcyjnych,
 • przyrządów i odzieży niezbędnych na zajęcia praktyczne realizowane w szkołach o profilu zawodowym,
 • innych pomocy niezbędnych do udziału w dodatkowych zajęciach edukacyjnych (np. instrumenty muzyczne, mikroskop).

III. Pokrycie, w szczególności kosztów zakwaterowania, kosztów dojazdu do szkoły środkami komunikacji zbiorowej uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchaczom kolegiów.

UWAGA !

1. Dowód potwierdzający poniesione wydatki (oryginały faktur, oryginały rachunków uproszczonych) muszą być wystawione na wnioskodawcę (rodzica/opiekuna prawnego lub pełnoletniego ucznia).

2. Przy wystawianiu faktury/rachunku należy zwrócić uwagę na nazewnictwo zakupionych artykułów, aby były zgodne z nazwami umieszczonymi w w/w katalogu wydatków kwalifikowanych do stypendium szkolnego.

3. Faktury i rachunki wystawione na rodzica/opiekuna prawnego winny zawierać na odwrocie adnotację sporządzoną i podpisaną przez rodzica/opiekuna prawnego) o treści „dotyczy dziecka (wpisać imię i nazwisko dziecka)” .

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 obowiązują faktury, rachunki za:

 1. Zakup podręczników – od czerwca do grudnia 2021 r. (I transza), od stycznia do czerwca 2022 r. (II transza).
 2. Pozostałe wyposażenie - od lipca do grudnia 2021 r. (I transza), od stycznia do czerwca 2022 r. (II transza)– według wykazu wydatków kwalifikowanych.
 3. Abonament internetowy – od lipca do grudnia 2021 r. (I transza), od stycznia do czerwca 2022 r. (II transza)
 4. Zakwaterowanie (bursa, internat, itp.) - od września do grudnia 2021 r. (I transza), od stycznia do czerwca 2022 r. (II transza)

Attachments:
Download this file (wniosek stypendium.pdf)Wniosek o stypendium[Wniosek o stypendium]640 kB
150017504 452653569253043 4006226563622924442 n
Walentynkowe kartki i serdeczne życzenia znalazły się w tym roku nie tylko w naszej drewnianej skrzyneczce. Wszystko za sprawą uczniów klas starszych, którzy nie mogli bawić się z nami w tradycyjnej formie. Mamy nadzieję, że ich życzenia w formie krótkich filmików umilą Wam te zimowe, szare dni.
Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom klas młodszych, którzy wzięli udział w konkursie na Walentynkę. Kartki zachwyciły pomysłowością i doborem materiałów. Serdeczne gratulacje zwłaszcza dla: Szymona Lewandowskiego, Aleksandra Modrzejewskiego, Oliwki Marszałek, Julii Lorkowskiej i Zuzi Baranowskiej - Wasze pocztówki były wyjątkowe🥰
Ogromne podziękowania składamy również dla Rady Rodziców z Panią Eweliną Stasiak na czele oraz dla naszego filmowego montażysty Kamila z klasy 7. Pozdrawiamy Was serdecznie życząc ciepła i mnóstwa serdeczności.😍
 Wasz Samorząd
 
kkul
Zdjęcia w galerifacebook
 
Dzisiaj wychowawcy klas 0-3 zorganizowali kulig dla dzieci. Odwiedziliśmy zagrodę Zalipie w Sałkach. Warunki były idealne: białe połacie śniegu, temperatura kila stopni poniżej zera. Trasa kuligu wiodła przez polne drogi i las. Podziwianiu uroków zimy towarzyszył wspaniały humor. Było ognisko, kiełbaski i gorąca herbata .Były także zabawy na śniegu.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc.
 
 

Kalendarz

grudzień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DZIENNIK

vulkan

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2021 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.