Absolwenci
Facebook

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

 LOSY ABSOLWENTÓW

 ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

  1. Bąbrych Wiktoria 
  2. Chmielewska Klaudia
  3. Idziak Kinga
  4. Migdaslski Bartosz
  5. Staniszewski Daniel
  6. Turek Dominik
  7. Wasiak Weronika
  8. Wiliński Kacper

 NAJLEPSZE WYNIKI ZE SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY UZYSKALI:

Wasiak Weronika

język polski   90%

matematyka   90%

część I ogólem 36 pkt. - 90%

język angielski 78%

Idziak Kinga

język polski   100%

matematyka   70%

część I ogólem 34 pkt. - 85%

język angielski 85%

czapeczka

Chmielewska Klaudia

język polski   80%

matematyka   85%

część I ogólem 33 pkt. - 83%

język angielski 8o%

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW NA DALSZEJ DRODZE EDUKACJI !!!

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

  1. Augustyniak Karolina
  2. Miller Adrian
  3. Piekarska Klaudia
  4. Tomczak Dominika
  5. Tosia Michał
  6. Waćkowska Angelika
  7. Wrąbel Daniel
  8. Zielińska Maja
  9. Żołnowski Kamil

NAJLEPSZE WYNIKI ZE SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY UZYSKALI:

  1. Maja Zielińska

język polski   100%

matematyka   100%

język angielski 88%

 2.Klaudia Piekarska

     język polski 90%

     matematyka 80%

     język angielski 90%

      3.Daniel Wrąbel

       język polski 95%

       język angielski 100%

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW NA DALSZEJ DRODZE EDUKACJI !!!

  

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

  1. Chmielewski Kacper
  2. Dziwulska Justyna
  3. Kołodziejska Zuzanna
  4. Kowalska Agata
  5. Kowalska Weronika
  6. Migdalska Karolina
  7. Olczak Norbert
  8. Orłowska Patrycja
  9. Sielaczek Mariusz
  10. Zieliński Kacper
  11. Żołnowska Patrycj
  12. 12.Kaźmierczak Justyna Natalia

NAJLEPSZE WYNIKI ZE SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY UZYSKALI:

  1. Zieliński Kacper – 38 p.
  2. Chmielewski Kacper – 33 p.
  3. Kołodziejska Zuzanna – 32 p.
  4. Sielaczek Mariusz – 32 p.
  5. Dziwulska Justyna – 31 p.
  6. Kowalska Agata – 31 p.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW NA DALSZEJ DRODZE EDUKACJI !!!

 ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

  1. Bartłomiej Chojnacki
  2. Zuzanna Cichocka
  3. Kamil Gościniak
  4. Patrycja Kalinowska
  5. Kinga Kędzierska
  6. Hubert Matusiak
  7. Aleksandra Musiał
  8. Paweł Piotrowski
  9. Adrian Ryniec
  10. Angelika Ryniec
  11. Rafał Sielaczek
  12. Zuzanna Słomińska
  13. Patrycja Staniszewska
  14. Rafał Zieliński
  15. Adrian Zwierzchowski

NAJLEPSZE WYNIKI ZE SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY UZYSKALI:

  1. Sielaczek Rafał – 38 p.
  2. Kalinowska Patrycja – 37 p.
  3. Słomińska Zuzanna – 37 p.
  4. Kędzierska Kinga – 36 p.
  5. Cichocka Zuzanna – 34 p.
  6. Ryniec Angelika – 34 p.
  7. Ryniec Adrian – 32 p.

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY SUKCESÓW W DALSZEJ NAUCE!

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

  1. Bąk Dominik
  2. Frank Dawid
  3. Grzybowska Patrycja
  4. Jędrzejczak Dawid
  5. Kaźmierczak Natalia
  6. Lewandowski Patryk
  7. Migdalski Radosław
  8. Staniszewski Krystian
  9. Staniszewski Marek Michał
  10. Staniszewski Patryk
  11. Tomczak Paulina
  12. Wasilewska Martyna
  13. Włodarczyk Adam

NAJLEPSZE WYNIKI ZE SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY UZYSKALI:

  1. Tomczak Paulina – 37 p.
  2. Kaźmierczak Natalia– 33 p.
  3. Wasilewska Martyna – 33 p.

GRATULUJEMY!

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

  1. Grzybowska Ewelina
  2. Kowalska Natalia
  3. Lewandowska Karolina
  4. Słomińska Justyna
  5. Smyczyńska Małgorzata
  6. Sulma Michał Adam
  7. Turek Mateusz

 ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

1. Bąk Ewelina

2. Gąbińska Daria

3. Habowski Hubert

4. Idziak Rafał

5. Łukasiak Emilia

6. Orłowski Adrian

7. Ryniec Milena

8.Smyczyński Łukasz

9.Staniszewski Waldemar

10. Wasiak Marta Karolina

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

1.Bąbrych Klaudia

2.Browarska Weronika

3.Durma Patryk

4.Frank Justyna

5.Grzybowski Łukasz

6.Kowalska Karolina

7.Kwaśniewska Patrycja

8.Masztakowski Bartłomiej

9.Piekarska Karolina

10.Staniszewska Aneta

11.Zielińska Aleksandra

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

1.Browarska Kinga

2.Lorkowska Lidia

3.Lorkowska Paulina

4.Migdalski Wojciech

5.Staniszewski Sławomir

6.Stasiak Milena

7.Widawski Mateusz

8.Zieliński Robert

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

1.Bryłka Paweł

2.Kotliński Jan

3.Kwaśniewska Justyna

4.Lebioda Krzysztof

5.Orłowski Damian

6.Słomińska Żaneta

7.Staniszewska Karolina

8.Tomczak Patryk

9.Szmyt Magdalena

10.Świderek Dawid

11.Wilińska Anna

12.Wiliński Bartłomiej

13.Siminowicz Justyna

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

1.Sielaczek Anna

2.Kołodziejczak Konrad

3.Staszewska Kamila

4.Włodarczyk Anna

5.Gąbiński Daniel

6.Marciniak Tomasz

7.Browarski Sebastian

8.Masztakowski Dawid

9.Lewandowska Martyna

10.Kowalska Żaneta

11.Kowalski Sebastian

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

1.Gospodarowicz Jarosław

2.Tomasik Martyna

3.Wilińska Anna

4.Marciniak Przemysław

5.Kwaśniewska Monika

6.Solarska Justyna

7.Świderek Ewelina

8.Modrzejewska Aneta

9.Migdaalska Anna

10.Waćkowska Patrycja

11.Kwiatkowska Klaudia

12.Stasiak Sylwia

13.Lewandowski Dawid

14.Kostrzewska Karolina

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

1.Rybicki Bartłomiej

2.Kwaśniewski Daniel

3.Habowska Natalia

4.Złotowska Ewelina

5.Wilińska Ewelina

6.Nowicka Monika

7.Ryniec Tomasz

8.Garstka Jolanta

9.Augustyniak Anna

10.Kołodziejski Przemysław

11.Kowalski Michał

12.Włodarczyk Monika

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

1.Rosiak Marcin

2.Janiszewski Łukasz

3.Browarski Łukasz

4.Staszewska Weronika

5.Solarski Paweł

6.Piekarski Zdzisław

7.Widawski Michał

8.Migdalska Agnieszka

9.Kotlińska Małgorzata

10.Garstka Aleksandra

11.Reniec Damian

12.Frontczak Rafał

13.Włodarczyk Sebastian

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2001/2002

1.Jędrzejczak Radosław

2.Sielaczek Arkadiusz

3.Lebioda Emilia

4.Bąk Martyna

5.Waćkowski Adrian

6.Piekarska Agnieszka

7.Widawska Milena

8.Lweandowski Adrian

9.Nowicka Paulina

10.Augustyniak Marcelina

11.Kotliński Paweł

12.Wiktorski Damian

13.Augustyniak Mariusz

14.Goliszewska Anna

15.Goliszewski Adam

16.Słomiński Adrian

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2000/2001

1.Kotliński Piotr

2.Garstka Karolina

3.Solarska Anna

4.Świderek Katarzyna

5.Przybyszewska Joanna

6.Modrzejewski Przemysław

7.Kwaśniewska Karolina

8.Wilińska Justyna

9.Matusiak Arkadiusz

10.Gospodarowicz Daniel

11.Rybicki Dawid

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1999/2000

1.Tomczak Damian

2.Stasiak Marcin

3.Widawska Marta

4.Świderek Karolina Judyta

5.Kumecki Dominik

6.Iwańska Julia

7.Rosiak Michał

8.Szmyt Sebastian

9.Apalczyk Magdalena

10.Sielaczek Joanna

11.Deicka Estera Klaudia

12.Goliszewski Hubert

13.Gospodarowicz Arkadiusz

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1998/1999

1. Solarska Danuta

2. Tomczak Dawid

3. Stasiak Ewelina

4. Kaźmierczak Łukasz

5.Czapski Marcin

6. Staniszewska Malwina

7. Gołębiewska Ewa

8. Iwański Piotr

9. Kwaśniewska Ewelina

10.Janiszewska Katarzyna

11.Baranowska Judyta

12.Cendlewska Sylwia

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1997/1998

1. Wiliński Łukasz

2. Łykowska Sylwia

3. Fijałkowski Rafał

4. Frontczak Łukasz

5. Kaźmierczak Łukasz

6. Sielaczek Emilia

7. Szmyt Łukasz

8. Guzińska Magdalena

9. Krysiewicz Marcin

10. Świderek Aldona

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1996/1997

1. Wilińska Magdalena

2. Czajkowski Radosław

3.. Złotowska Anna

4. Matusiak Dawid

5. Kostrzewska Danuta

6. Szmyt Mariola

7. Staniszewski Łukasz

8. Staniszewski Krzysztof

9. Kalinowska Aneta

10. Krysiewicz Piotr

11. Reniec Ilona

12. Skinder Bogusława

13. Janiszewski Mariusz

14. Nowicki Łukasz

15. Wróblewska Katarzyna

16. Zientarska Karolina

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1997/1998

1.Wiliński Dominik

2.Waćkowska Emilia

3.Jarzębiński Grzegorz

4.Deicki Jarosław

5.Rybicka Kinga

6.Staniszewska Anna

7.Zielińska Marlena

8.Sulma Wioletta

9.Gołębiewska Małgorzata

10.Łykowski Rafał

11.Apalczyk Arkadiusz

12.Cendlewska Małgorzata

13.Smardzewska Katarzyna

14. Bąk Monika

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1996/1997

1.Wilińska Sylwia.

2.Augustyniak Marek.

3.Browarska Izabela.

4.Dębińska Marlena.

5.Słomińska Agnieszka.

6.Reniec Rafał.

7.Nowicki Arkadiusz.

8.Lewandowski Krystian.

9.Kaźmierczak Mariusz.

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1995/1996

1.Waćkowski Marcin.

2.Wiliński Mariusz.

3.Zapałowska Kamila.

4.Kalinowska Iwona.

5.Browarska Ilona.

6.Baranowska Joanna.

7.Rybicka Wioletta.

8.Deicki Piotr.

9.Lewandowska Dorota.

10.Jarzębińska Emilia.

11.Cendlewski Rafał.

12.Gieraz Paweł.

13. Waćkowski Arkadiusz

14. Bąk Cezary Jakub

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1994/1995

1.Choińska Joanna

2.Waćkowska Monika

3.Waćkowska Anna

4.Goliszewski Marcin

5.Kaźmierczak Krzysztof

6.Balcerzak Janina

7.Osmałek Renata

8.Baranowski Marcin

9.Michalak Katarzyna

10.Laskowski Wiesław

11.Wilińska Dorota

12.Wilinska Aneta

13. Augustyniak Agnieszka

14. Idziak Renata

 ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1993/1994

1.Deicka Kamilla.

2.Rybicki Marcin.

3.Tomasik Tomasz.

4.Idziak Julia.

5.Świderek Iwona.

6.Lewandowski Dariusz.

7.Nowiński Ireneusz-Marek.

8.Majewski Marcin.

9. Wiliński Grzegorz

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1992/1993

1. Osmałek Zbigniew

2. Łasieniecka Dorota

3. Czajkowska Monika

4. Smyczyńska Elżbieta

5. Augustyniak Edyta

6. Guziński Waldemar

7. Wiliński Arkadiusz

8. Tomasik Mariusz

9. Wróblewska Magdalena

10. Staniszewski Wojciech

11. Majewska Małgorzata

12. Waćkowska Bogumiła

13. Stalińska Małgorzata

14. Augustyniak Waldemar

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1991/1992

1.Sulma Paweł.

2.Balcerzak Aleksandra.

3.Piotrowski Piotr.

4.Wilinska Renata.

5.Świderek Daniel.

6.Waćkowski Wiesław.

7.Zielińska Monika.

8.Kostrzewska Barbara.

9.Łasiewicki Mariusz.

10.Pęcherzewska Emilia.

11.Guzińska Jolanta.

12. Wiliński Paweł

13. Idziak Tomasz

14. Gospodarowicz Piotr

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1990/1991

1.Świderek Sylwester

2.Łasiewicki Jacek

3.Reniec Grzegorz

4.Dębińska Wioletta

5.Pęcherzewska Agnieszka

6.Szmydt Monika

7.Choińska Agnieszka Beata

8.Lewandowska Beata

9. Staniszewski Rafał

10. Rychlińska Małgorzata

11. Idziak Wioletta

12. Hajden Krzysztof

13. Laskowski Andrzej

14. Imbs Anna

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1989/1990

1.Turek Grzegorz

2.Katarzyński Konrad

3.Wilińska Małgorzata

4.Wilinska Agnieszka

5.Laskowska Renata

6.Goliszewski Zbigniew

7.Słomińska Danuta

8. Migdalski Bogusław

9. Rychlińska Emilia

10. Bims Iwona

11. Smyczyński Krzysztof

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1988/1989

1.Sielaczek Krzysztof

2.Imbs Bogdan

3.Rybicka Agnieszka

4.Zalewski Roman

5.Zielińska Anna

6.Chądzyński Paweł

7.Kostrzewska Dorota

8.Kaźmierczak Edyta

9.Waćkowska Agnieszka

10.Nowińska Elżbieta

11. Kaźmierczak Stanisław

12. Włodarczyk Adam

13. Bryłka Jacek

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1987/1988

1.Słomińska Anna

2.Sulma Ewa

3.Goliszewska Gabriela

4.Staniszewski Paweł

5.Waćkowski Tomasz

6.Zalewski Jarosław

7Laskowski Piotr

8.Laskowski Paweł

9.Waćkowska Beata

10.Michalak Waldemar

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1986/1987

1.Oszczyk Danuta

2.Staniszewski Tomasz

3.Rybicki Janusz

4.Wróblewski Jacek

5.Idziak Krzysztof

6.Dziwulska Agnieszka

7.Browarski Piotr

8.Bryłka Jacek

9.Rychliński Krzysztof

10.Hajden Jerzy

11. Rychliński Dariusz

12.Włodarczyk Anna

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1985/1986

1.Zielinska Katarzyna

2.Sielaczek Andrzej

3.Waćkowski Kazimierz

4.Lewandowski Waldemar

5.Kazimierczak Elżbieta

6.Złotowska Anna

7.Wilińska Ewa

8.Michalak Dorota

9.Rosiak Anna

10. Choińska Grażyna

11. Słomińska Renata

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1984/1985

1.Zielinski Wojciech

2.Smyczynski Marek

3.Zielińska Edyta

4.Wróblewska Katarzyna

5.Sielaczek Anna

6.Waćkowska Danuta

7.Słomińska Renata

8.Słominska Marlena

9.Sulma Adam Szczepan

10.Staniszewska Marzena Ewa

11.Imbs Agnieszka

12.Tomczak Wioletta

13.Staniszwski Marian

14.Bąk Dorota

15.Kołodziejski Cezary

16.Kostrzewski Bogdan

17. Lewandowski Marek

18. Smyczyńska Urszula

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1983/1984

1.Chojnacka Katarzyna

2.Imbs Donata

3.Ciesielska Mariola

4.Bryłka Ireneusz

5.Janiszewska Ewa

6.Świderek Agnieszka

7.Włodarczyk Ewa

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1982/1983

1.Imbs Renata

2.Piekarski Andrzej

3.Zielinski Lech

4.Słominski Tomasz

5.Slomiński Arkadiusz

6.Waćkowski Marek

7.Rusicki Tomasz

8.Szymański Wojciech

9.Ryniec Marek

10.Hajden Ryszard

11.Nowicka Anna

12. Bąk Agata

13. Ciesielska Jadwiga

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1981/1982

1.Lewandowska Ewa

2.Reniec Małgorzata

3.Wróblewski Grzegorz

4.Smyczynski Henryk

5.Migdalski Andrzej

6. Browarska Alicja

7.Bryłka Tomasz

8.Turek Barbara

9. Staniszewska Alfreda.

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1980/1981

1.Wilińska Dorota.

2.Oszczyk Zdzisław.

3.Goliszewski Robert.

4.Dębińska Iwona.

5.Smyczyńska Mariola.

6.Waćkowska Beata.

7.Tomczak Grzegorz.

8.Bryłka Bożena.

9.Gołębiewski Dariusz.

10.Marciniak Jerzy.

11.Kołodziejski Tomasz.

12.Kołodziejczak Tomasz

13. Dziwulski Krzysztof

14. Waćkowski Jozef

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1977/1980

1.Szmydt Renata.

2.Wiliński Andrzej.

3.Piekarski Zbigniew.

4.Wiliński Paweł.

5.Lewandowski Krzysztof.

6.Łukasiak Hiacenta.

7.Szmydt Ewa.

8.Wróblewska Elżbieta.

9.Rusicka Grażyna.

10.Tomczak Jan.

11.Bronikowska Teresa.

12.Świderek Danuta.

13.Masztakowski Krzysztof.

14.Kwiatkowska Anna.

15. Nowiński Józef

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1978/1979

1. Jóźwiak Janusz

2. Liberadzka Elżbieta

3. Waćkowska Mariola

4. Migdalski Grzegorz

5. Solarska Małgorzata

6. Browarski Sławomir

7. Turek Bożena

8. Złotowski Wojciech

9. Sielaczek Dariusz

10. Smyczynska Zofia Małgorzata

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1977/1978

1. Oszczyk Wanda

2. Chojnacki Marek

3. Wiliński Piotr

4. Tomczak Roman Paweł

5. Dębiński Janusz

6. Waćkowski Krzysztof

7. Jóźwiak Anna

8. Klamborowski Andrzej

9. Solarski Dariusz

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1976/1977

1. Zalewska Marzena

2. Durma Mariola

3. Sulma Mirosław

4. Reniec Jacek

5. Tomczak Henryk

6. Zielińska Emilia

7. Rusicka Danuta

8. Migdalska Zofia

9. Nowińska Małgorzata

10. Szmydt Aldona

11. Nowicka Maria

12. Świtek Wojciech

13. Słomiński Zygmunt

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1975/1976

1. Widawska Halina

2. Grzybowska Ewa

3. Szymański Sylwester

4. Klamborowska Urszula

5. Tomczak Dariusz

6. Groteopiak Aniela

7. Staniszewski Wiesław

8. Wilińska Alina

9. Smyczynska Danuta

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1974/1975

1. Obszyńska Joanna

2. Wilińska Krystyna

3. Dębińska Jolanta

4. Reniec Andrzej

5. Wilińska Jadwiga

6. Liberadzki Eugeniusz

7. Czapska Ewa

8. Czapski Zdzisław

9. Migdalska Wanda

10. Piotrowska Danuta

11. Staniszewski Edward

12. Zieliński Krzysztof

13. Słomiński Edward

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1973/1974

1. Staniszewski Kazimierz

2. Oszczyk Bożena

3. Łukasiak Krzysztof

4. Klamborowska Teresa

5. Szmydt Bogdan

6. Solarski Marek

7. Zalewski Dariusz

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1972/1973

1.Wilińska Barbara

2.Garstka Bożena

3. Staniszewski Marian

4. Słomińska Halina

5. Rusicki Henryk Mirosław

6. Migdalska Halina

7. Kostrzewski Lech

8. Szmydt Marcin

9. Szymański Franciszek

10. Durma Anna

11. Gawłowski Bogdan

12. Lewandowski Tadeusz

13. Smyczyński Maciej

14. Waćkowski Ryszard

15. Wiliński Tadeusz

16. Grudziński Edward

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1971/1972

1. Zielińska Grażyna

2. Smyczyński Jakub

3. Staniszewski Sylwester

4. Wiliński Andrzej

5. Sielaczek Ryszard

6. Widawski Sławomir

7. Złotowski Wojciech

8. Maruszewska Grażyna

9. Prokopiak Paweł

10. Smyczyński Andrzej

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1970/1971

1. Stasiak Grażyna Ewa

2. Kaczorowska Grażyna Ewa

3. Grawelau Wanda

4. Szmydt Bożena

5. Garstka Wiesław

6. Rusicka Mirosława

7. Piotrowski Władysław

8. Słomiński Jerzy

9. Zalewska Halina

10. Staniszewski Zbigniew

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1969/1970

1. Majewska Danuta

2. Lewandowski Zbigniew

3. Gawłowski Zbigniew

4. Górecki Stanisław

5. Smyczyński Ignacy

6. Staniszewski Roman

7. Kostrzewski Bogusław

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1968/1969

1. Matecka Irena

2. Stasiak Stanisław

3. Czapska Anna

4. Prokopiak Olimpia

5. Zapałowski Wiesław

6. Matusiak Halina

7. Nowicki Jan

8. Grzybowski Stanisław

9. Smyczyński Jakub

10. Urbańska Krystyna

11. Wilińska Grażyna

12. Wilińska Halina

13. Majewski Eugeniusz

14. Świderek Marek

15. Zalewska Maria

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1967/1968

1. Piotrowska Weronika

2. Przybylski Józef

3. Durma Ryszard

4. Bims Elżbieta

5. Dębiński Zdzisław

6. Kostrzewska Agnieszka

7. Smyczyńska Bożena Józefa

8. Lewandowski Benedykt

9. Świderek Stanisław

ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 1966/1967

1. Stasiak Teodozja

2. Oszczyk Krystyna

3. Obszyńska Teresa

4. Błaszak Lobia

5. Laskowska Alina

6. Zapałowska Barbara

7. Zielińska Zofia

8. Smyczyński Zenobi

9. Złotowski Józef

10. Piotrowski Stefan

11. Złotowski Tadeusz

Kalendarz

październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

filmy

lyzwy

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2019 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.