Najlepsi uczniowie
Facebook

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/ 2016

 

Julia Dębińska otrzymała nagrodę Wójta Gminy Gostynin



Nagrody książkowe otrzymali:


Klasy IV - VI


1) Szymon Waćkowski
2) Radosław Sielaczek
3) Alicja Jędrzejczak
4) Kacper Wiktorski
5) Natalia Augustyniak
6) Julia Dębińska
7) Łucja Wilińska
8) Klaudia Chmielewska
9) Weronika Wasiak
10) Kinga Idziak


Klasa III


1) Katarzyna Sielaczek
2) Przemek Migdalski
3) Oskar Wieczorkowski
4) Kacper Waćkowski


Klasa II


1) Weronika Świderek
2) Filip Kędzierski
3) Szymon Czerwiński
4) Szymon Idziak



Klasa I
1) Szymon Nawrocki
2) Filip Waćkowski

 

Uczniowie z 100% frekwencją:

1.     Kacper Waćkowski

2.       Alicja Jędrzejczak

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2014/ 2015

Nagrody książkowe otrzymali:

Klasy IV - VI

1)      Julia Dębińska            kl. IV –  5,64

2)      Łucja Wilińska           kl. IV – 5,45  

3)      Maja Zielińska            kl. VI –  5,45

4)      Klaudia Piekarska       kl. VI –  5,18

5)      Klaudia Chmielewska  kl. V  –   4,91

6)      Weronika Wasiak       kl. V  –  4,82

7)      Kinga Idziak                kl. V  –  4,82

Klasa III

1)  Alicja Jędrzejczak

2)  Radek Sielaczek

3)  Szymon Waćkowski

4)  Kacper Wiktorski

5)  Angelika Olczak

6)  Natalia Augustyniak

7)   Aleksandra Tomsia

Klasa II

1)  Katarzyna Sielaczek

2)  Przemek Migdalski

3)  Oskar Wieczorkowski

4)  Kacper Waćkowski

Klasa I

1)      Czerwiński Szymon

2)      Kędzierski Filip

3)      Świderek Weronika

4)      Idziak Szymon

5)      Sarnowski Jakub

6)      Wrąbel Kamil

Uczniowie z 100% frekwencją:

1.          Klaudia Piekarska kl. VI

2.          Julia Dębińska       kl. IV

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 

                                                           KLASA I

                                         NAGRODY KSIĄŻKOWE OTRZYMALI:

1)      Katarzyna Sielaczek

2)      Michał Baranowski

3)      Przemek Migdalski

4)      Oskar Wieczorkowski

5)      Kacper Waćkowski

KLASA II

DYPLOM WZOROWEGO UCZNIA

1)      Alicja Jędrzejczak

2)      Radek Sielaczek

3)      Szymon Waćkowski

4)      Kacper Wiktorski

NAGRODY KSIĄŻKOWE

1)      Alicja Jędrzejczak

2)      Radek Sielaczek

3)      Szymon Waćkowski

4)      Kacper Wiktorski

5)      Angelika Olczak

6)      Natalia Augustyniak

7)      Aleksandra Tomsia

 

KLASA III    

                                                DYPLOM WZOROWEGO UCZNIA

1)      Julia Dębińska

2)      Łucja Wilińska

 

NAGRODY KSIĄŻKOWE

1)      Julia Dębińska

2)      Łucja Wilińska

3)      Paweł Kaźmierczak

4)      Marcel Kotarski

 

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM I NAGRODY KSIĄŻKOWE OTRZYMALI:

 

KLASA IV

1)      Kinga Idziak

2)      Klaudia Chmielewska

3)      Weronika Wasiak

                                              WZOROWE ZACHOWANIE

1)      Wiktoria Bąbrych

2)      Klaudia Chmielewska

3)      Kinga Idziak

4)      Weronika Wasiak

KLASA V

1)      Maja Zielińska

2)      Klaudia Piekarska

WZOROWE ZACHOWANIE

1)      Maja Zielinska

2)      Klaudia Piekarska

3)      Angelika Waćkowska

  
KLASA VI

1)      Kacper Zieliński

2)      Zuzanna Kołodziejska

3)      Mariusz Sielaczek

4)      Kacper Chmielewski

5)      Justyna Dziwulska

WZOROWE ZACHOWANIE

1)      Kacper Chmielewski

2)      Justyna Dziwulska

3)      Zuzanna Kołodziejska

4)      Agata Kowalska

5)      Mariusz Sielaczek 

6)      Kacper Zieliński

7)      Patrycja Żołnowska

DYPLOM ZA 100% FREKWENCJĘ

1)      Klaudia Piekarska

2)      Daniel Wrąbel

GRATULUJEMY! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 

                                                                 KLASA I

                                        DYPLOM WZOROWEGO UCZNIA

1)      Radek Sielaczek

2)      Szymon Waćkowski

NAGRODY KSIĄŻKOWE

1)      Natalia Augustyniak

2)      Alicja Jędrzejczak

3)      Radek Sielaczek

4)      Angelika Olczak

5)      Szymon Waćkowski

6)      Kacper Wiktorski

KLASA II

                                               DYPLOM WZOROWEGO UCZNIA

1)      Julia Dębińska

2)      Paweł Kaźmierczak

3)      Łucja Wilińska

            NAGRODY KSIĄŻKOWE:

1)      Julia Dębińska

2)      Paweł Kaźmierczak

3)      Łucja Wilińska

KLASA III

 

                                           DYPLOM WZOROWEGO UCZNIA

1)      Kinga Idziak

       NAGRODY KSIĄŻKOWE

1)      Kinga Idziak

2)      Klaudia Chmielewska

3)      Weronika Wasiak

ŚWIADECTWO Z WYRÓŻNIENIEM I NAGRRODY KSIĄŻKOWE OTRZYMALI: 

                                                     KLASA IV

1)      Klaudia Piekarska

2)      Maja Zielińska

3)      Daniel Wrąbel

KLASA V

1)      Zuzanna Kołodziejska

2)      Karolina Kołodziejczak

3)      Kacper Chmielewski

4)      Mariusz Sielaczek

5)      Kacper Zieliński

KLASA VI

1)      Kinga Kędzierska

2)      Zuzanna Cichocka

3)      Rafał Sielaczek

4)      Zuzanna Słomińska

5)      Partycja Kalinowska

6)      Aleksandra Musiał

7)      Angelika Ryniec

DYPLOM ZA 100 % FREKWENCJĘ

1) Wiktoria Bąbrych    kl. III

2) Klaudia Piekarska   kl. IV

3) Zuzanna Kołodziejska  kl. V

 

Kalendarz

maj 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

filmy

lyzwy

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2019 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.