Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

pncz

Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim już kolejny raz była koordynatorem III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji pt. ,,Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytani na przerwie”. Nasza szkoła przystąpiła do akcji czytelniczej 28 października 2022 r. w ramach: Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej
Cała Polska czyta dzieciom.

Celem akcji była:
- promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży;
- integracja środowiska szkolnego;
- pokazanie uczniom, że czytanie zawsze i wszędzie jest ciekawe.
             W piątek 28 października 2022 r. w naszej szkole rozpoczęto bicie rekordu w czytaniu na przerwie. W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Każdy z uczestników wybrał z naszej biblioteki lub przyniósł z domu swoją ulubioną książkę. Czytali uczniowie wszystkich klas wraz ze swoimi wychowawcami oraz nauczycielem języka polskiego. Najmłodszym uczniom głośno czytali: pani dyrektor szkoły, wychowawcy, rodzice, a także p. Grażyna Staniszewska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Gostyninie z/s w Solcu.

CZYTANO WSZĘDZIE!

Czytano w klasach, na korytarzu i oczywiście w bibliotece. Szkoła Podstawowa w Teodorowie po raz pierwszy przystąpiła do ogólnopolskiej akcji czytania na przerwie, ale z pewnością nie ostatni. Stosunek naszej społeczności szkolnej do czytania jest taki, jaki reprezentowała polska laureatka Literackiej Nagrody Nobla - Wisława Szymborska, która stwierdziła: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DZIENNIK

vulkan

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 48, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2024 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.