Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

P1100432

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole na stałe wpisany jest w kalendarz imprez szkolnych i obchodzony jest co roku bardzo miło.

Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy a twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów  kierowanych pod ich adresem. W tym roku  dzieci z klas I-III ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły swoje babcie i ziadków do szkoły 24 stycznia. Przygotowały program artystyczny. Były wiersze i piosenki tematycznie związane z tym świętem. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Po występach, złożeniu życzeń  i wręczeniu upominków goście oraz dzieci zostali zaproszeni  na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Dalszą część spotkanie wypełniły zabawy i konkursy. Mamy nadzieję, że nasi Goście miło spędzili ten czas.

   Zdjęcia w galeriifacebook                                                                      Ewa Masztakowska

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2020 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.