Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

kr

Zdjęcia w galerifacebook

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzi się 15 września od 2009 roku. Historia tego święta rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować i wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać. 

Dzieci z klas 1-3 świętowanie rozpoczęły od obejrzenia filmu o małej Vashti, po czym odpowiadały na „kropkowe pytania”. Na uczniów tego dnia czekały różne zagadki i zadania, w których główną rolę odgrywała kropka. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli za zadanie odszukać ukryte w terenie kropki oraz znaleźć jej drugą połowę. Po zabawach na świeżym powietrzu, dzieci tworzyły obrazki z kropek. Na zakończenie naszego świętowania każda klasa wykonała swoje kropkowe drzewo talentów.

Najważniejsza jednak w tym dniu była radość naszych uczniów, wynikająca z tego, że za sprawą małej kropki mogli stać się wielkimi artystami.

 

Kalendarz

luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DZIENNIK

vulkan

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 48, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2023 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.