Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

zlubow2019Zdjęcia w galeriifacebook
Uroczystość pasowania na uczniów, to bardzo ważne wydarzenie w życiu naszej  szkoły. Tradycyjnie jak co roku,w dniu 18 października 2019 r. odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Występ podobał się wszystkim i został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie złożyły przysięgę, a pani dyrektor Małgorzata Żuber symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej w Teodorowie.
Po pasowaniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły i stały się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Otrzymały dyplomy, a także wiele prezentów od dyrekcji szkoły, rady rodziców, samorządu szkolnego i zaproszonych gości. Każdy z pierwszaków został wpisany do SKO, otrzymując przy tym prezent, pierwszy wkład i książeczkę do potwierdzania stanu posiadania oszczędności.
Na zakończenie spotkania pani dyrektor Małgorzata Żuber poprosiła do wspólnego zdjęcia rodziców pierwszoklasistów zaproszonych gości. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Życzymy pierwszoklasistom dużo radości z codziennej podróży  w cudowny świat nauki, samych piątek i szóstek oraz niezapomnianych szkolnych przyjaźni.

Ewa Masztakowska

 

 

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2020 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.