Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

1

Zdjęcia w galeriifacebook

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej , bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole wizyta  babć i dziadków jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To święto to niezwykły  dzień nie tylko dla dzieci. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 8 lutego 1018r. Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a dzieci z przedszkola, kl. I i III wypatrywały dziadków i babcie przez lornetki. Recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a mili goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Rodzice przygotowali poczęstunek, aby babcie i dziadkowie spokojnie porozmawiali przy herbatce i ciasteczku. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze i piosenki  wyraziły  kochanym babciom i dziadkom, swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie.

Kalendarz

czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2020 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.