AKTUALNOŚĆI
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

zakoncz

Msza święta w kościele w Solcu o godzinie 9:00

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej w Teodorowie

  • godzina 10:00 klasy 0 - III
  • godzina 10:30 klasy IV - VII
  • godzina 11:00 klasa VIII

 

 

 

150017504 452653569253043 4006226563622924442 n
Walentynkowe kartki i serdeczne życzenia znalazły się w tym roku nie tylko w naszej drewnianej skrzyneczce. Wszystko za sprawą uczniów klas starszych, którzy nie mogli bawić się z nami w tradycyjnej formie. Mamy nadzieję, że ich życzenia w formie krótkich filmików umilą Wam te zimowe, szare dni.
Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom klas młodszych, którzy wzięli udział w konkursie na Walentynkę. Kartki zachwyciły pomysłowością i doborem materiałów. Serdeczne gratulacje zwłaszcza dla: Szymona Lewandowskiego, Aleksandra Modrzejewskiego, Oliwki Marszałek, Julii Lorkowskiej i Zuzi Baranowskiej - Wasze pocztówki były wyjątkowe🥰
Ogromne podziękowania składamy również dla Rady Rodziców z Panią Eweliną Stasiak na czele oraz dla naszego filmowego montażysty Kamila z klasy 7. Pozdrawiamy Was serdecznie życząc ciepła i mnóstwa serdeczności.😍
 Wasz Samorząd
 
kkul
Zdjęcia w galerifacebook
 
Dzisiaj wychowawcy klas 0-3 zorganizowali kulig dla dzieci. Odwiedziliśmy zagrodę Zalipie w Sałkach. Warunki były idealne: białe połacie śniegu, temperatura kila stopni poniżej zera. Trasa kuligu wiodła przez polne drogi i las. Podziwianiu uroków zimy towarzyszył wspaniały humor. Było ognisko, kiełbaski i gorąca herbata .Były także zabawy na śniegu.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc.
 
 
karmaZdjęcia w galerifacebook

W dniach 25.01- 15.02.2021r. na terenie naszej szkoły odbyła się po raz kolejny akcja pod hasłem ,,Człowieku podaj łapę’’.
Celem akcji było zebranie potrzebnych rzeczy (karmy, smyczy, obroży, koców, środków higienicznych) dla podopiecznych Animal Ghost. Miała ona także na celu wyrabianie w dzieciach wrażliwości na potrzeby czworonogów. Zbiórka została zorganizowana przez uczniów klasy 0- III.
Bardzo dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i okazałe serce.
Wszystkie dary zostaną spakowane i zawiezione do schroniska.

Ewa Masztakowska
 
 
 

obiady 1

Kochana Babciu, Kochany Dziadku wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta. Kochamy Was☺️i bez najmniejszego problemu powiemy to również w języku angielskim ❤️

 

Uczniowie klasy I

Uczniowie klasy II

uczniowie klasy III

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, po zakończeniu ferii, a więc 18 stycznia 2021 r. do nauki stacjonarnej wracają uczniowie klas I - III szkół podstawowych, a także uczniowie szkół specjalnych. Nauka stacjonarna musi być organizowana w ścisłym reżimie sanitarnym. Nauka zdalna będzie prowadzona nadal w klasach IV-VIII szkół podstawowych.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych

Przyjęcie rodzinne w Boże Narodzenie w restauracji | Gospoda pod Młynem

Drodzy Rodzice!

W tym roku nie mamy niestety możliwości, by spotkać się osobiście w szkole w czasie przedświątecznym, ze względu na ogłoszone obostrzenia. Chciałabym więc za pośrednictwem strony internetowej złożyć Państwu serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ostatnie tygodnie były wyzwaniem dla wszystkich: uczniów, nauczycieli oraz Was – Drodzy Rodzice. Pragnę więc w pierwszej kolejności podziękować Państwu za wsparcie i zrozumienie. Podczas nauki zdalnej oparcie w rodzicach jest naprawdę nieocenioną pomocą zarówno dla dzieci, jak i kadry nauczycielskiej. Ze swojej strony chciałabym życzyć Państwu zdrowych, spokojnych i radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Niech będzie to czas odpoczynku od codziennego pędu, czas poświęcony miłym rozmowom z najbliższymi przy świątecznym stole, w blasku choinkowych lampek. W nowym roku natomiast życzę Państwu samych dobrych wiadomości, zrealizowanych planów i spełnionych marzeń.

Wesołych Świąt!

Małgorzata Żuber

Boże Narodzenie

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Teodorowie!

Ostatni czas był szczególnie trudny dla nas wszystkich. Pandemia postawiła przed nami dużo nowych wyzwań związanych zarówno z pracą w placówce, jak i pracą zdalną. Wiem, że nie były to łatwe i przyjemne wyzwania, dlatego z tego miejsca chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować za Waszą pracę, zaangażowanie i wytrwałość. Przed nami chwila wytchnienia, czas, by chociaż na chwilę odłożyć na bok wszystko inne i skupić się na swoich bliskich. Święta Bożego Narodzenia to właśnie czas, który pozwala zatrzymać się w codziennym pędzie i po prostu pobyć ze sobą jako rodzina. To czas odpoczynku i wytchnienia, czas porzucenia wszelkich trosk. Dziś chciałabym Wam życzyć, aby nadchodzące święta były spokojne, szczęśliwe i spędzone w gronie najbliższych. Przede wszystkim życzę Wam zdrowia, bo ostatnie miesiące pokazały nam, że to najcenniejszy dar. Życzę Wam również, aby nadchodzący rok przyniósł same dobre wiadomości, aby był to dobry rok, pełen zrealizowanych planów, ciekawych wyzwań i spełnionych marzeń. Wypocznijcie, abyśmy w nowym roku mogli spotkać się znów razem zdrowi, pełni sił i chęci do działania.    

Wesołych Świąt!

Małgorzata Żuber

 

And1

Zdjęcia w galerifacebook

W dniu 30 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego świętowały andrzejki. Aby wróżby i przepowiednie się spełniły należało wrzucić grosik do miski z wodą. Wszystkim się to udało! Dzieci dowiedziały się kto pierwszy zmieni stan cywilny i jakie imię będzie nosiła ich przyszła żona lub mąż, czego mogą się spodziewać w najbliższej przyszłość, gdzie pojadą w podróż.
Z wróżby z patykami mogły się dowiedzieć jak będzie wyglądał ich przyszły małżonek. Jeżeli patyk był długi i cienki – mąż lub żona będzie wysokiego wzrostu i szczupłej budowy ciała. Oczywiście andrzejki nie mogą odbyć się bez lania wosku. Przedszkolaki także wróżyły sobie w ten sposób. Wspólne wróżby i zabawy sprawiły wszystkim wiele radości.

Kamilla Łopińska

 

 

Kalendarz

lipiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2021 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.