Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

jesienny

Jesienne piosenki, piękna dekoracja, barwne kostiumy to VIII Międzyszkolny Festiwalu Młodych Talentów, który odbył się 29 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zwoleniu. Muzyczne zmagania solistów i duetów oceniało jury w składzie: Katarzyna Lisicka - dyrygent Gminnej Orkiestry Dętej Foxodeon, Michał Bartosiak - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gostynińskiego oraz Cezary Szymczak - dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem. Naszą szkołę reprezentowały dwa duety. Z piosenką ,, Ogórek”  wystąpił duet z oddziału przedszkolnego: Julia Sobolewska i Iga Jędrzejczak. W swojej kategorii zajęły drugie miejsce. Klasy I-III naszej szkoły  reprezentowały uczennice klasy I Nikola Iwańska i Julia Solarska. Zaśpiewały piosenkę ,,Jesienna cza cza”. Wyśpiewały I miejsce. Gratulujemy duetom! Wykonawcy zostali nagrodzeni maskotkami i dyplomami.Uczennice do konkursu przygotowały: Kamilla Łopińska i Ewa Masztakowska.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców za współpracę podczas przygotowań do festiwalu.

                                                                                                                                   Ewa Masztakowska

 jezsienn2

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2020 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.