Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

2woj

Zdjęcia w galeriifacebook

29 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć program edukacyjny z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Przybliżył on zebranym losy państwa, narodu i żołnierza polskiego u kresu II Rzeczpospolitej. Występujący zadbali o to, by każdy odbiorca dobrze się bawił i znalazł dla siebie coś interesującego. Członkowie grupy Rekonstrukto sprawdzili  wśród uczniów poziom wiedzy historycznej,  wypadł on  bardzo dobrze. Uczniowie chętnie, aktywnie i poprawnie odpowiadali na zadane pytania. Na  szczególne wyróżnienie zasługuje Michał Baranowski- uczeń klasy VII. Największe zainteresowanie wzbudził  jednak udział uczniów w pokazach, w których uczestniczyli niezależnie od wieku. Dużo śmiechu wywołał pokaz zakładania masek przeciwgazowych i żołnierskiej musztry. Na zakończenie każdy uczeń mógł obejrzeć bezpieczne repliki broni, przymierzyć  żołnierskie hełmy i inne elementy umundurowania.

                                                                                                                                                Jolanta Szymczak

Kalendarz

wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2020 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.