Szkoła
Facebook
Jasełka
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

 lucjaZdjęcia w galeriifacebook

14 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Był to już trzeci z kolei konkurs związany ze świętami Bożego Narodzenia. Poprzednie były o tematyce "Aniołek" i "Bombka". Jak zwykle na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac - 43 kartki. Ze względu na wiek uczestników  prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych. W trudnym wyborze najpiękniejszych kartek pomogli nam, tak jak w poprzednim roku, przedstawiciele gostynińskiego Towarzystwa Popierania Twórczości Plastycznej, wybitni malarze p. Zenobia Ogrodzińska i p. Zdzisław Jaszczak.

Główną nagrodę otrzymała uczennica klasy VII Łucja Wilińska. W kategorii najmłodszych uczniów nagrody otrzymali: Oliwia Marszałek, Oliwia Markowska, Julia Lorkowska, Maja Sarnowska, Amelia Rosińska, Amelia Waćkowska, Natalia Iwańska, Nikola Iwańska,Julia Solarska, Maciej Stasiak. W kategorii klas I-IV nagrodzeni uczniowie to: Filip Waćkowski, Amelia Słomińska, Julita Piasecka, Oliwia Wilińska, Katarzyna Sulma, Maria Staniszewska, Weronika Świderek, Jakub Sarnowski. Wśród najstarszych uczniów z klas V-VII nagrodzeni zostali: Katarzyna Sielaczek, Radosław Piasecki, Natalia Augustyniak, Szymon Waćkowski i Julia Dębińska. Nagrodzonym gratulujemy, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji konkursu o tematyce bożonarodzeniowej. Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji konkursu kierujemy do pani dyrektor Elżbiety Marciniak i pani Ewy Masztakowskiej.

                                  Organizatorzy- Dorota Puternicka i Jolanta Szymczak

Kalendarz

czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Renata Kędzierska

Copyright © 2020 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.