Szkoła
Facebook
Nasi harcerze
Nasza Szkoła
Tańczymy dla Dawidka
Święto Rodziny

Szkoła Podstawowa w Teodorowie

rambit

      25 maja  2017 r. w naszej szkole odbył się V Gminny Rambit Ekologiczny. W konkursie wzięło udział 6 trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych naszej gminy. Tegoroczne hasło rambitu brzmiało „Owady Polski”.

Pani Dyrektor Elżbieta Marciniak przywitała uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Następnie wszyscy obejrzeli program ekologiczny w wykonaniu naszych najmłodszych dzieci. Po części oficjalnej uczniowie wysłuchali prelekcję o owadach wygłoszoną przez leśniczego Nadleśnictwa Gostynin. pana Krzysztofa Michalaka. Obejrzeli także wspaniałą kolekcję owadów, następnie wzięli udział w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez pracowników Centrum Edukacji Ekologicznej we Włocławku. Po zakończonych zajęciach uczniowie wyruszyli w teren, aby zmagać się z zadaniami konkursowymi. Uczestnicy konkursu mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę przyrodniczą, była to także wspaniała zabawa w gronie rówieśników z innych szkół. Na koniec wszystkie szkoły otrzymały nagrody i dyplomy, a najlepsze drużyny sadzonki drzew. Fundatorami nagród byli: Starostwo Powiatowe w Gostyninie i Nadleśnictwo Gostynin. Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Małgorzata Żuber

Zdjęcia w galeriifacebook

Kalendarz

grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Portal e-learningowy

pnans

Szkoła pamięta

szkola pamieta

zumba

logo LS

wf z klasa

Podziękowanie

podziekowanie za odpd 2016

Kontakt

Szkoła Podstwowa w Teodorowie

Krzywie 47, 09-500 Gostynin

tel 242359012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My na mapie

Gościmy

Odwiedza nas 36 gości oraz 1 użytkownik.

Renata Kędzierska

Copyright © 2019 spteodorow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.